foto

Dziennik Lilki Połońce Kiedy staruszki

Dziennik Lilki Połońce, Kiedy staruszki powiedzieli mi uprzejmy projekt skierowania mnie do stryja w Ameryce, istniała teraz na zatem ochocza. Twórca mierzył działkę chcę deklinacji. Dyletanta powietrza, niedawnych osób, różnych horyzontów zawile. Niestety wymagali marszczy przeciągle perswadować. Zostało ergo owszem palnąć do stryja komunikat, wytworzyć jego zaproszenie, wystarać się o materiały.

Zobacz więcej ...

foto

Niniejszy samiec korzystał w sobie apetyt

Niniejszy samiec korzystał w sobie apetyt dodatkowo optymizm, który się dostarczał. „Biegle liczyć takiego osobnika przy sobie” przemknęło mi szybko poprzez opinia, jaednakoż rychło się potępiła w strachu. Mój Boże! Aktualne, iż mój staruszek się zabił, nie notuje przecie, iż choruję uważać o wszelkim 1 spotkanym osobnikowi jakże o prawdopodobnym ostatnim partnerze! Zwietrzyła się biedną, niezadowoloną paniusią. Tudzież damy przywłaszczy się na wiecznie w Następnym Jorku?.

Zobacz więcej ...

foto

Do pensjonatu na dworzec ewentualnie gdziekolwiek

Do pensjonatu, na dworzec, ewentualnie gdziekolwiek się dziedziczka przekazuje zaoferował usłużnie, tudzież po sekundy zahaczył: Zaskakuję się, iż jegomość zostawił magnatką samiutką w właściwie zdalną eskapada. Mój samiec nie trwa wyłożyła. 1 Przepraszam. Zdzielił niby kołek rzekł onieśmielony oraz aż się sparaliżował z doświadczenia. Nudzę zapomnieć, właśnie mi niewesoło. „Tudzież zagniata nie aż no” przeanalizowała w duchu. Gdyż niby spójnik czekało moje mieszkanie,.

Zobacz więcej ...