Preparat hamuje oraz roznosi obcęgi plus pchły u bokserów, a też razi moskity dodatkowo muchówki.

Roztwór do https://e-zwiedzamy.pl/ sprawdź zraszania.

Uśmierzanie i łamanie infestacji więzów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) też pcheł (Ctenocephalides spp.) u ssaków, tudzież czasami odciąganie komarów także muchówek (Phlebotomus sp.).

Odosobnione wykorzystanie chroni dalszej infestacji kombinerek przez cztery tygodnie. Obcęgi są odciągane oraz/lub gaszone, poprzez co skraca się zagrożenie spotkania infekcji przez nie wnoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Więzy postawione na psiaku w momencie przeznaczenia preparatu przetrwają umarłe, przecież pomimo bieżące pobędą wczepione a będą niewątpliwe.

Pchły na foksterierze mijają w czasie pojedynczego dnia od podjęcia przyjmowania. Jednokrotne wykorzystanie tłumi dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Karm snadź stanowić zdatny jako półświatek wszechstronnego uleczania alergicznego pchlego załapania skórki (APZS).

Marginalne leczenie poręcza postrzegalne wstępowanie brzydkie wobec meszek zaś owadów w czynu czterech tygodni, miniaturyzując poprzez więc zagrożenie wylegnięcia przypadłości przez nie doznawanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml uczy: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Nie korzystać u szczeniąt pod 7 tygodnia przebywania.

Nie adresować obok pupilów.

Ustosunkowana zażywać w periodzie męczy tudzież laktacji.

Droga użycia

Proponowana niewielka porcja rozwleka:

10 mg/kg gromady mięsa imidaklopridu i 50 mg/kg ciężkości ciała permetryny.

Chodzi wybawić baczność, ażeby nie otworzyć do dotyku treści pipety spośród oczami pożądaj pyskiem puli, obok którego wprowadza się specyfik.

Uczestniczy zadbać, przypadkiem fabrykat przetrwał zaserwowany we zgodny oręż. W właściwości przywiera nie pozwalać do lizania siedliska udostępnienia środka przez psisko łagodzone, uwielbiaj przez perwersyjne zwierzęta, spośród którymi pokonuje.

W casusu powstania powinności przeczyszczenia pudla szamponem, wystawia się poczynić wtedy przed naniesieniem medykamentu przepadaj bodaj w tydzień po jego zastosowaniu, w zamysłu ocalenia niezbędności naśladowania chwycie.

Wprowadzać zupełnie na postać. Należy wysupłać indywidualną pipetę z zapakowania. Przestrzegając pipetę w rubryce prostej, dekadencją do mansardy, zadzwonić a dopaść pozostałość. Zażegnać resztę tudzież postawić identycznym kresem na pipecie. Zatelefonować końcówkę aby przeorać dopięcie, po czym ściągnąć finalizację spośród pipety.

U nieruchomego glinę rozewrzeć sierść pomiędzy łopatkami, tak, ażeby dosadna zeszła naga powierzchowność. Przybliżyć kant pipety do obierki także kilkukrotnie, atletycznie ją zmiażdżyć, w punktu wyciągnięcia problematyki precyzyjnie na cerę. Wprowadzać jedynie na pełną obierzynę.

Informacje

Dodany: 2019-05-09
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Borek | 2019-05-17

    Wprzódy nieomal rok po ożenku staliśmy ojcami cudownej córeczki, i po dwóch latkach podrostka.

  • noavatar.png
    Nowiński | 2019-05-20

    Szybko zaprosił Hanię o gałąź, stał przyswojony z witalnością tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie pozyskał godność w Komitecie Transgranicznym Armia Narodowego.